Робота в Ізраїлі

На роботу в Ізраїль потрібні жінки,чоловіки,сімейні пари
-Жінки на прибирання приміщень,будинків,квартир,офісів.Робочі обов’язки: миття підлоги, сходів, площадок,натирання зеркал, меблів, дверей, ліфтів, прибирання зовнішньої території даного вам обєкта.
-На кухню: миття посуди,нарізка салатів.  В місяць в середньому від ‎1500-1800$ та вище, в залежності від напрацьованих годин. Робота по 6 днів/тиж, 8-12 год/день.
-Чоловіки на ремонтні роботи: шпакльовщики, майстри по гіпсокартоні, плиточники,монтажники,автомойщики,грузчики. Інстумент надається.Заробітна плата від 7-10$/год, в місяць в середньому від ‎1600-2000$ і вище,взалежності від обсягу виконаної роботи і напрацьованих годин. Харчування та проживання за свій рахунок.По прильоті зустрічаємо, поселяємо.Необхідні документи для виїзду: -Закордонний паспорт. -Безвізовий режим,виліт (тур)оплачується самостійно. Мовного бор’єру немає. Зарплата виплачується в національній валюті Ізраїлю. По прильоті зустрічаємо,поселяємо,працевлаштовуємНа роботу в Ізраїль потрібні жінки,чоловіки,сімейні пари
 Жінки на прибирання приміщень,будинків,квартир,офісів.Робочі обов’язки: миття підлоги, сходів, площадок,натирання зеркал, меблів, дверей, ліфтів, прибирання зовнішньої території даного вам обєкта.
-На кухню: миття посуди,нарізка салатів.  В місяць в середньому від ‎1500-1800$ та вище, в залежності від напрацьованих годин. Робота по 6 днів/тиж, 8-12 год/день.
-Чоловіки на ремонтні роботи: шпакльовщики, майстри по гіпсокартоні, плиточники,монтажники,автомойщики,грузчики. Інстумент надається.Заробітна плата від 7-10$/год, в місяць в середньому від ‎1600-2000$ і вище,взалежності від обсягу виконаної роботи і напрацьованих годин. Харчування та проживання за свій рахунок.По прильоті зустрічаємо, поселяємо.Необхідні документи для виїзду: -Закордонний паспорт. -Безвізовий режим,виліт (тур)оплачується самостійно. Мовного бор’єру немає. Зарплата виплачується в національній валюті Ізраїлю. По прильоті зустрічаємо,поселяємо,працевлаштовуєм. Адреса

м. Тернопіль вул. Танцорова 43/1

Телефон

+38 (067) 354 30 58
+38 (096) 709 70 75

Головна