Портфолио Новости

Головна Портфолио Новости

Шопінг віза Шенген


Починаючи від кінця 2011року, жителі західних областей, а саме: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької, Волинської і Рівненської областей отримали можливість звертатися до консульства республіки Польща за шопінг візами, вона ж віза на закупи.

Шопінг віза — це стандартна шенген-віза. Тип С, ціль видання 20 - NA ZAKUPY, саме така помітка стоїть у паспорті.

Для того щоб отримати шопінг візу вперше — необхідно звернутися до ППВА, з відповідним проханням. Пакет документів спростили до 

мінімального:


візова анкета,
дві фотографії,
закордонний паспорт,
внутрішній паспорт,
страхівка,
заява-прохання на видачу візу для закупів (безкоштовні бланки є в візовому центрі).

Першу шопінг візу дають на 7 днів.

Наступна віза, за умови цільового (правомірного) використання, а також подачі у консульство іменного чеку, чи рахунку фактури, видається щонайменше на 6 місяців, хоча є випадки видачі річної багаторазової шенгенської візи до Польщі на закупи.

Тобто вам необхідно поїхати вперше по 7-ми денній візі до Польщі і здійснити покупку, але на цю покупку має бути чек, або рахунок-фактура з обов’язковим вказанням вашого імені та прізвища.

По закінченні терміну дії 7-ми денної шопінг візи, ви можете звернутись по піврічну/річну шопінг візу, але обов’язково маєте представити іменний чек, саме він буде слугувати підставою для її видачі.

Чек. Він може бути на довільну суму, як заявляли в консульстві республіки Польща — це може бути чек на два льодяника на палочці, або ж чек на пачку сигарет. Головне щоб чек був іменним.

Найчастіше звучить питання чи можна з цією візою подорожувати по шенгену? Так, можна, за умови що з цією візою ви вже були в Польщі, про що свідчать печатки про в’їзд і виїзд.
Також має бути підтвердження мети поїздки. Для прикладу: у вас є шопінг-віза (неважливо на який термін) і ви з цією візою вже були в Польщі. Вам захотілося відвідати Італію з метою шопінгу чи туризму на декілька днів. Ви можете їхати в Польщу і звідти добиратись до Італії, або ж напряму летіти/їхати в Італію з України, але пам’ятайте що митниця Італії забажає підтвердження мети поїздки. У даному випадку це наявність коштів, заброньований чи проплачений готель, або ж квитки у дві сторони. Саме митна служба прийматиме рішення про в’їзд на територію країни.
Адреса

м. Тернопіль вул. Танцорова 43/1

Телефон

+38 (067) 354 30 58
+38 (096) 709 70 75

Головна