Портфолио Новости

Головна Портфолио Новости

Віза по карті поляка

Однією з переваг, що є у власника Карти поляка – це пільговий порядок, передбачений при оформленні візи в Польщу.

Громадянин, який має цей документ, має право отримати безкоштовно Національну візу (категорія D) на термін до одного року для багаторазових в’їздів на територію Республіки Польща. При цьому від заявника потрібно надати для розгляду заяви мінімум документів:

  • Закордонний паспорт, термін придатності якого ще мінімум три місяці не закінчиться, після того як Ви повернетеся.

  • Український паспорт.

  • Карта поляка 

 

Карта поляка. Що дає і як отримати карту поляка?

Ніякого офіційного запрошення не потрібно.

Якщо громадянин, який подав заяву на візу на основі Карти поляка не мав проблем із законом при минулих виїздах до Польщі, то віза видається на весь запитуваний період.


Важливо пам’ятати те, що віза по Карті поляка видається для тимчасового перебування на території Республіки Польща. Вона не дає права на постійне проживання. Тому її володар може працевлаштуватися або вести свій бізнес тільки в межах строків її дії.

 

Така віза дозволяє знаходитися також в інших країнах Шенгенської зони до 90 днів протягом кожних 6 місяців.

 

На основі карти поляка відкривається D, ціль видання якої 23. Немає необхідності відкривати шенген візу, щоб їхати у країни Шенгену, оскільки з національною візою по карті поляка ви спокійно зможете їхати куди вам потрібно.

При проходженні прикордонного контролю, Карту поляка, на підставі якої видана віза, пред’являють разом із закордонним паспортом.

Адреса

м. Тернопіль вул. Танцорова 43/1

Телефон

+38 (067) 354 30 58
+38 (096) 709 70 75

Головна